Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła uczestniczyła w XVII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę. Program odbywał się pod patronatem Głównej Inspekcji Sanitarnej oraz Polskiej Federacji Producentów Żywności. Szkolnym koordynatorem programu była Barbara Gajownik, zaś realizatorami poszczególnych byli również nauczyciele wychowania fizycznego, biologii oraz wychowawcy klas V - VIII. Celem projektu była edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

Działań i różnorodnych akcji związanych z tematyką zdrowego stylu życia było w szkole bardzo dużo. Koordynator zawarł je w sprawozdaniu podsumowująco - ewaluacyjnym przesłanym na platformie programu, dzięki czemu szkoła pozyskała CERTYFIKAT.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com