Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W naszej szkole w dniach od 09.10 do 12.10 odbył się Tydzień Zdrowia Psychicznego zorganizowany przez psychologa i pedagoga szkolnego. Wydarzenie miało zwrócić uwagę naszych uczniów na problematykę zaburzeń psychicznych oraz promować dbałość o zdrowie psychiczne. Podczas szkolnych obchodów można było dowiedzieć się o ważności pielęgnowania naszych emocji.

Zorganizowano także dla uczniów strefę relaksu, w której  mogli napić się herbatki, odpocząć, porozmawiać z psychologiem i pedagogiem, jak również po prostu wyciszyć się i odprężyć umysł podczas przerw międzylekcyjnych. Młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w organizowanych przedsięwzięciach.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com