Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

26 października 2023r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści w obecności wychowawców, rodziców, zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści obiecali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami.

Po uroczystym ślubowaniu uczniowie zostali pasowani przez Pana Dyrektora symbolicznym ołówkiem. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom. W czasie uroczystości panowała podniosła atmosfera. Po ceremonii nasi bohaterowie wraz z rodzinami i wychowawcą udali się na słodki poczęstunek.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com