Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

23 marca 2023r. uczennice klasy 6b: Julia Bielecka, Weronika Buczek, Julia Kazana, Julia Gajowa, Barbara Wysokińska i Wiktoria Goławska należące do Szkolnego Koła PCK, uczestniczyły w warsztatach wykonywania stroików wielkanocnych. W swoich pracach korzystały z wielu naturalnych materiałów w postaci kory różnych gatunków drzew, plastrów brzozy, gałązek bukszpanu, wierzby, tui,   barwinku, wydmuszek oraz ozdób dostarczonych przez chętnych nauczycieli. Przy wykonywaniu stroików korzystały również m.in. z pistoletów do klejenia na gorąco zakupionych w ramach Programu #Laboratoria Przyszłości. Prace dziewcząt zostaną wykorzystane podczas kiermaszu wielkanocnego 2 kwietnia 2023r.

Koordynatorem spotkania była p. Anna Nowak

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com