Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Dlaczego warto czytać fantastykę? Bo ma  niezwykłą fabułę, która sprawia, że nie sposób się od niej oderwać. Widoczne to było na korytarzach naszej szkoły 24 marca. Uczniowie i nauczyciele włączyli się w świętowanie i czytali  wybraną powieść fantasy, nie tylko Tolkiena. Była to świetna okazja do promocji nowości zbiorów biblioteki szkolnej  zakupionych w ramach NPRC, ale też książek zapomnianych przez czytelników. Wszystko to z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena, który jest obchodzony 25 marca.

Nasze wybory czytelnicze okazały się trafne, bo nie wszystkie książki tego dnia zostały zwrócone do biblioteki.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com