Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

13 stycznia, w  bibliotece szkolnej, odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Podczas uroczystości uczniowie  dowiedzieli się jak obchodzić się z książkami, porządkowali tytuły bajek i baśni, wysłuchali fragmentu magicznej opowieści ,, Czarnoksiężnik  z Krainy Oz”.  Po części artystycznej nastąpiło pasowanie, wręczenie dyplomów i oficjalne przekazanie dzieciom pierwszych książek ,,Pierwsze ABECADŁO”. 

Części artystyczną przygotowali  uczniowie klasy 8A i 8B pod kierunkiem Pani Wandy Michalak – nauczyciela bibliotekarza.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com