Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Jasełka dla Członków Klubu Seniora i zaproszonych Gości.


Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas niezwykły…, czas magiczny…,czas dobroci…., refleksji , nad tym co ważne, istotne, a zarazem niedoścignione. To czas skupienia, spełnienia i oczekiwania.   Właśnie w tym czasie powinniśmy  się na chwilę zatrzymać i zobaczyć to co jest proste, zwykłe, ludzkie.

 Z tej okazji 12 grudnia 2023 roku w ramach współpracy z Gminną Bibliotekę Publiczną w Staninie  odbyło się spotkanie trzech pokoleń. Uczniowie klasy IB pod przewodnictwem p. G. Koniecznej zaprezentowali występ  jasełka dla  Klubu Seniora w Staninie i dla rodziców. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycił  pan Wójt Gminy Stanin Krzysztof Kazana oraz Ks. Proboszcz naszej parafii Marek Antonowicz. Goście byli pod wrażeniem występów naszych małych artystów. Podziękowali gromkimi brawami, dobrym słowem i upominkami. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewali kolędy.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com