Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

"Niech narodzi się Twoja miłość w nas"  to tytuł koncertu, który odbył się 6 stycznia 2023r. w kościele Trójcy Świętej w Staninie. Rozbrzmiewały piękne polskie kolędy i pastorałki oraz pieśni o tematyce bożonarodzeniowej. Wykonawcami byli uczniowie, nauczyciele Zespołu Szkół w Staninie, goście i soliści. Można było posłuchać poezji i tekstów, które zachęcały do refleksji nad sensem życia i tajemnicę Bożego Narodzenia.

Dopełnieniem treści koncertu była piękna sceneria oraz magiczny i wyjątkowy nastrój.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Staninie bardzo serdecznie dziękuje nauczycielom, uczniom, gościom za włączenie się w przygotowanie koncertu a społecznośći za przybycie i wspólne kolędowanie.

 

 

 Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com