Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt


W  poniedziałek 25 kwietnia 2022r.  w SP Nr 5 w Łukowie odbyły się zawody powiatowe piłki nożnej dziewcząt klas 8. Drużyna naszej szkoły pod opieką pani Joanny Smyk wywalczyła I miejsce i awansowała na zawody rejonowe. W rozgrywkach uczestniczyły 4 drużyny dziewcząt z Huty Dąbrowej, Strzyżewa,  Łukowa i Stanina, którą reprezentowały:   J.Gromada, M. Nowak, G. Koślacz,  M. Skwarek, G. Roguska, D. Skwarek, A. Poszytek, W. Orzeł, Dziewczęta zagrały systemem każdy z każdym i zaprezentowały się na wysokim poziomie wygrywając każdy mecz.

Gratulujemy sukcesów! 

 

 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com