„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Praktyczną stroną tego projektu jest zbiórka elektrośmieci prowadzona we współpracy z Green Office Ecologic, która odbyła się po raz kolejny w naszej placówce w dniach od 31.03.2022r. do 12.04.2022r. W akcję zaangażowali się rodzice, pracownicy szkoły, mieszkańcy gminy Stanin. Była to dobra okazja na domowe porządki i działanie przyjazne środowisku. W akcji zebraliśmy 1450 kg elektrośmieci za co szkoła otrzymała bon  w wysokości 218 zł, który zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego. Szkolnym koordynatorem przedsięwzięcia była p. Anna Nowak.

Dziękujemy wszystkim za postawę i zaangażowanie!