Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W środę 13 kwietnia uczniowie klas czwartych  SP w Staninie  pod opieką wychowawczyń pani Bożeny Skwarek i Joanny Smyk wybrali się na wycieczkę autokarową do Siedlec. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Pierwszym punktem programu była dwugodzinna lekcja wf w parku Trampolin  ,,Jumpout”. Przed wejściem na główną halę dzieci wzięły udział w rozgrzewce  pod okiem instruktora..  Po rozgrzewce  uczniowie sprawdzili swoje umiejętności korzystając z trampolin sportowych, basenu z gąbkami , ścieżek akrobatycznych . Odbył się konkurs rzutów do kosza. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą .Z  pewnością, dla każdego, ta niezwykła lekcja wf -u była ciekawym doświadczeniem. W porze obiadowej udaliśmy się do  Centrum Handlowego „Galeria Siedlce” na posiłek oraz seans filmowy w kinie „ Helios”.  Film ,,Uncharted” okazał się,, strzałem w dziesiątkę ‘’ Wszyscy jednogłośnie  zapewnili, że przyjadą na drugą część filmu.  Droga powrotna do domu minęła nam bardzo szybko .  Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami  na twarzach.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com