Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Już niedługo wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

1 czerwca uczniowie klasy II a, wraz z opiekunami: p. Anną Witek i p. Agatą Skwarek udali się na piknik z okazji Dnia Dziecka do Sarnowa przygotowany przez rodziców. Dzień obfitował w liczne niespodzianki: na początku Pan Dyrektor ZGK w Staninie Marek Kopeć przywitał wszystkie dzieci i obdarował słodkościami oraz lodami. Na dzieci czekało bardzo dużo atrakcji na świeżym powietrzu: zabawy na placu zabaw, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną. Rodzice przygotowali ognisko, przy którym dzieci piekły smaczne kiełbaski. Wspaniała letnia pogoda oraz liczne atrakcje sprawiły, że dzień był bardzo udany i pełen wrażeń.

Dziękujemy Panu Markowi Kopciowi za tak miłe przyjęcie i udostępnienie placu.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com