Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

20 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie odbyły się Powiatowe Igrzyska SZS młodzieży w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002 i młodsi. Wśród ośmiu zgłoszonych zespołów znaleźli się także reprezentanci Zespołu Szkół w Staninie (mistrz gminy Stanin). Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, gdzie rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym”:

Grupa A 

1. SP 4 Łuków 
2. PSP Stanin 
3. PSP Trzebieszów 
4. Gimnazjum  Huta Dąbrowa

Grupa B

1. SP 1 Łuków
2. SP Strzyżew
3. SP 2 Łuków
4. SP Krynka


Nasi chłopcy dość gładko wygrali rywalizację w grupie (6:5 z SP4 Łuków; 9:0 z Trzebieszowem i 8:3 z Hutą Dąbrową), by w finale spotkać się z gospodarzami turnieju, SP nr 2 Łuków. Mecz finałowy był bardzo zacięty i wyrównany. Ostatecznie nasi ulegli faworyzowanym gospodarzom 5:7 i zajęli drugie miejsce w zawodach. Pozostał mały niedosyt, bo zwycięstwo było bardzo blisko.

Osiągnięty wynik należy uznać jednak za sukces – przecież mamy WICEMISTRZÓW POWIATU. Brawo!

Ostateczna klasyfikacja:

I m  - SP 2 Łuków
II m -  PSP Stanin
III m – SP Strzyżew
IV m – PG Huta Dąbrowa
V m – Sp 4 łuków; SP 1 Łuków
VI m – Sp Trzebieszów; SP Krynka

 
Skład naszej reprezentacji:

Paweł Mucha , Jakub Wójcikowski , Rafał Szczygielski, Mateusz Zdun, Adam Kwaśny, Krystian Olender, Krystian Stefaniak, Michał Goławski, Damian Kazana, Mateusz Wieczorek, Dawid Szymański

Opieku/trener: Jarosław Michalak
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com