Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Sport szkolny w ostatnim czasie stał pod znakiem piłki koszykowej. Najważniejsze imprezy patronowane przez SZS rozgrywane były w hali Zespołu Szkół w Staninie.

W sobotę 17 lutego do rywalizacji przystąpiły dziewczęta urodzone w latach 2005-2007. Wśród 4 drużyn zgłoszonych do zawodów znalazły się oczywiście reprezentantki Publicznej Szkoły Podstawowej w Staninie. Nasze koszykarki uległy w półfinale Okrzei (11:18), by w meczu o III miejsce zdecydowanie (25:0) pokonać Zalesie.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – PSP Okrzeja
II miejsce – PSP Strzyżew
III miejsce – PSP Stanin
IV miejsce – PSP Zalesie

Skład drużyny: Julia Gozdołek, Martyna Kłoda, Izabela Mateńko, Patrycja Skwarek, Aleksandra Szewczak, Paulina Dziwulska, Oliwia Dąbrowska, Weronika Ostrysz, Karolina Pawlak, Kinga Szewczak, Natalia Szewczak, Magdalena Walo; 

Opiekun: Bożena Skwarek, Jarosław Michalak

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com