Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

22. 02. 2018 r. w kl. I b odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na święto bardzo licznie przybyli babcie i dziadkowie swoich pociech. Uroczystości przewodniczyła wychowawczyni kl. I b – p. B. Mróz. Po powitaniu wystąpili uczniowie z częścią artystyczną. Uczniowie przepięknie odgrywali swoje role świetnie wczuwając się w nie, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Do pierwszego wspólnego tańca – La Macareny włączyli się również dziadkowie podczas występu. Po pięknej i bogatej części artystycznej zachęcano wszystkich obecnych, a szczególnie babcie i dziadków do konkursów. Odbyły się następujące konkursy: plastyczny, polonistyczny, konkurs tańca, konkursy zwinnościowe. Zaproszeni goście i gospodarze chętnie brali udział w konkursach. Wszyscy bardzo się starali i chcieli zwyciężyć. Do organizacji uroczystości czynnie włączyli się rodzice, którzy to przygotowali słodki poczęstunek, ciepłe i zimne napoje oraz klasę. 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com