• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Babci i Dziadka w klasie I B

5

Dzień Babci i Dziadka w klasie I B

22. 02. 2018 r. w kl. I b odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na święto bardzo licznie przybyli babcie i dziadkowie swoich pociech. Uroczystości przewodniczyła wychowawczyni kl. I b – p. B. Mróz. Po powitaniu wystąpili uczniowie z częścią artystyczną. Uczniowie przepięknie odgrywali swoje role świetnie wczuwając się w nie, recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Do pierwszego wspólnego tańca – La Macareny włączyli się również dziadkowie podczas występu. Po pięknej i bogatej części artystycznej zachęcano wszystkich obecnych, a szczególnie babcie i dziadków do konkursów. Odbyły się następujące konkursy: plastyczny, polonistyczny, konkurs tańca, konkursy zwinnościowe. Zaproszeni goście i gospodarze chętnie brali udział w konkursach. Wszyscy bardzo się starali i chcieli zwyciężyć. Do organizacji uroczystości czynnie włączyli się rodzice, którzy to przygotowali słodki poczęstunek, ciepłe i zimne napoje oraz klasę. 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.