• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Bal karnawałowy klas I

20

Bal karnawałowy klas I

16. 02. 2021 r. uczniowie klas I a i I b pod opieką pań Barbary Mróz i Teresy Wardak uczcili kończący się karnawał balem przebierańców. Sale klasowe udekorowane niezwykle kolorowo przez uczniów I przedstawicieli rodziców wyglądały inaczej niż na co dzień. Dzieci i panie wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet strach. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom . W klasach mieli możliwość do kulturalnego spożywania przekąsek. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Rodzice spisali się na medal przygotowując piękne stroje swoim podopiecznym. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.