• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Mały ilustrator książek

5

Mały ilustrator książek

Miło nam poinformować , iż prace plastyczne naszych uczniów zostały wyróżnione w konkursie plastycznym,, Mały ilustrator książek” , organizowanym przez CKiS w Siedlcach. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa oraz rozwijanie zdolności plastycznych. Uczestnicy mieli za zadanie  wykonać pracę plastyczną, która polegała na zilustrowaniu  bohaterki książki M. Rek ,, Kalina i zaczarowana nić”. Do konkursu zgłosiło się 31 uczniów.

Wyróżnienia otrzymali:

  • Zuzanna Goławska – III b
  • Maja Lendzion – IV a
  • Jakub Kot – IV a

 Poniżej szkolna  galeria prac oraz link do wystawy konkursowej.

http://www.ckis.siedlce.pl/aktualnosci/3346-wyniki-konkursu-plastycznego-maly-ilustrator-ksiazek.html

Wyróżnione prace oglądać można w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach do końca lutego 2021r. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy .


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.