Pasowanie na ucznia klasy 1 2020/2021

Pasowanie na ucznia klasy 1 2020/2021

23 lutego 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści w obecności wychowawców i delegacji rodziców, zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści obiecali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami.

Po uroczystym ślubowaniu uczniowie zostali pasowani przez panią Dyrektor symbolicznym ołówkiem. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i słodkie upominki. W czasie uroczystości panowała podniosła atmosfera. Po ceremonii nasi bohaterowie wraz z wychowawcami udali się na poczęstunek. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.