Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było we środę, 3 lutego, kiedy w naszym przedszkolu odbył się bal. Pojawiły się kotki, tygryski, małpki, gepardy, węże, misie. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również poczęstunku i konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.