• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

“Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”

1

“Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”

W tym roku po raz pierwszy przystąpiliśmy do kampanii “Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”. Celem kampanii jest przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom u dzieci, wzmacnianie więzi rodzinnych, kultywowanie tradycji świat Bożego Narodzenia.

Organizatorem akcji jest FUNDACJA DBAM O MÓJ Z@SIĘG, która realizuje wiele projektów o charakterze edukacyjnym. To dzięki niej do szkoły trafiły kartki pocztowe. Każda z klas otrzymała 3. Uczniowie wraz z nauczycielami redagowali życzenia i wyszukiwali osób do których mogliby wysłać świąteczne życzenia. Ten czas był okazją do rozmów o osobach samotnych, starszych, chorych, dzieciach przebywających w szpitalach, domach dziecka. Wzbudziła to wiele refleksji i przemyśleń…

strona oficjalna - https://idaswieta.com


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.