Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

“Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”


W tym roku po raz pierwszy przystąpiliśmy do kampanii “Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”. Celem kampanii jest przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom u dzieci, wzmacnianie więzi rodzinnych, kultywowanie tradycji świat Bożego Narodzenia.

Organizatorem akcji jest FUNDACJA DBAM O MÓJ Z@SIĘG, która realizuje wiele projektów o charakterze edukacyjnym. To dzięki niej do szkoły trafiły kartki pocztowe. Każda z klas otrzymała 3. Uczniowie wraz z nauczycielami redagowali życzenia i wyszukiwali osób do których mogliby wysłać świąteczne życzenia. Ten czas był okazją do rozmów o osobach samotnych, starszych, chorych, dzieciach przebywających w szpitalach, domach dziecka. Wzbudziła to wiele refleksji i przemyśleń…

strona oficjalna - https://idaswieta.com
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com