Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Miło nam poinformować, że nasza szkoła włączyła się w trzecią edycję akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej  „Razem na Święta”, której celem jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. 

W ramach akcji podjęliśmy następujące działania:

- została zorganizowana zbiórka słodkości, owoców, środków higieny, które zostały przekazane do DPS oraz osobie samotnej.

- uczniowie wraz z nauczycielami rozesłali kartki z życzeniami świątecznymi dla osób samotnych, emerytów, znajomych.

Wszystkim którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy słowami Świętego Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” .

Zapraszamy do strony oficjalnej akcji : https://www.gov.pl/web/edukacja/razem-na-swieta--zapraszamy-do-udzialu-w-akcji-men
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com