Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

W tym roku obchodzimy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11.11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób chcieliśmy włączyć społeczność szkolną we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznic. Mimo trudnego dla nas wszystkich czasu i braku możliwości spotkania się razem postanowiliśmy przyłączyć się do akcji w trybie zdalnym.

Proponujemy w tym dniu 11.11.2020r.
- odśpiewanie hymnu państwowego w formie online
- wysłuchanie pieśni patriotycznych w wykonaniu „Jarzębinek” szkolnego zespołu

 

- obejrzenie prezentacji „POLSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI” - załącznik do pobrania
- odczytanie wierszy „Oblicz Ojczyzny” T.Różewicza, „Myśląc Ojczyzna” K.Wojtyły - załącznik do pobrania


Dyrektor i nauczyciele Zespołu Szkół w Staninie

Do pobrania:

.docx13.25 KBPierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com