• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Rajd rowerowy klas VII

14

Rajd rowerowy klas VII

21 września 2020 uczniowie klas VII wraz z opiekunami: Małgorzatą Matyszek, Bernardą Jalowską, Wiesławą Orzełowską, Wandą Michalak, Bożeną Skwarek, Martą Krasucką wzięli udział w rajdzie rowerowym do miejscowości Klimki koło Łukowa.

Cel naszej podróży położony jest na terenie Łukowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu- Lasy Łukowskie w sąsiedztwie największego kompleksu leśnego.

W Klimkach znajduje się Leśny Zespół Rekreacyjno-Edukacyjny-Amonit, ciekawe miejsce do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz wystawa jurajskich skamieniałości amonitów, geologicznego odkrycia na skalę Europy a nawet świata.

Z tych wszystkich atrakcji nasi uczniowie korzystali chętnie a gdy zgłodnieli rozpalili ognisko i zjedli kiełbaski smakujące najlepiej, bo jedzone wspólnie na świeżym powietrzu.

Przygotowując się do drogi powrotnej uczniowie nietypowo, bo w ciszy, z książką regenerowali swoje siły. Wyruszyliśmy zrelaksowani a teraz myślimy już o kolejnym wspólnym rajdzie.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.