• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka kl. II B

11

Wycieczka kl. II B

6 lutego 2020r. uczniowie kl. II B pod opieką p. H.Sobiech byli na wycieczce w Łukowie. Najpierw obejrzeli teatrzyk „Pinokio” w ŁOK-u. Zabawne przygody bohaterom dostarczyły dzieciom mnóstwa niezapomnianych emocji i wrażeń.

Następnie zwiedzali Pocztę Polską w Łukowie i Urząd Miasta. Dzięki uprzejmości burmistrza Łukowa p. Piotra Płudowskiego uczniowie zobaczyli jego gabinet, dowiedzieli się , co można zwiedzić w tym mieście, jak również o planowanych inwestycjach w najbliższym czasie.

Pan Paweł Krasuski (z-ca burmistrza) zaprosił do Sali konferencyjnej, gdzie w ciekawy sposób opowiadał o tym, kto i w jakim celu tutaj obraduje. Niektórzy uczniowie mogli zając miejsca na mównicy czy przy stole prezydialnym. Na powitanie w gabinecie p.burmistrza byliśmy poczęstowani cukierkami a na wyjście smacznymi ciasteczkami.  


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.