Wycieczka kl. II B

Wycieczka kl. II B

6 lutego 2020r. uczniowie kl. II B pod opieką p. H.Sobiech byli na wycieczce w Łukowie. Najpierw obejrzeli teatrzyk „Pinokio” w ŁOK-u. Zabawne przygody bohaterom dostarczyły dzieciom mnóstwa niezapomnianych emocji i wrażeń.

Następnie zwiedzali Pocztę Polską w Łukowie i Urząd Miasta. Dzięki uprzejmości burmistrza Łukowa p. Piotra Płudowskiego uczniowie zobaczyli jego gabinet, dowiedzieli się , co można zwiedzić w tym mieście, jak również o planowanych inwestycjach w najbliższym czasie.