• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Pasowanie na czytelnika

22

Pasowanie na czytelnika

Dnia 13 grudnia  biblioteka szkolna przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klas pierwszych. Zanim uczniowie złożyli przyrzeczenie, wszyscy obecni na uroczystości obejrzeli bajkową inscenizację, przygotowaną przez uczniów klasy Ia, Ib, VIa, VIII A i VIII B. Dzieci wysłuchały opowieści Andersena o bajkowych bohaterach, dowiedziały się , jak należy dbać o książki, czego nie wolno robić, czytając książkę.

Najważniejszym momentem całej uroczystości było złożenie przyrzeczenia przez pierwszoklasistów…. Wszyscy obiecali sprostać wymaganiom dotyczącym obcowania z książką.  Nasi nowi czytelnicy otrzymali kolorowe zakładki do książek wykonane przez uczniów starszych klas oraz pamiątkowy dyplom. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem oraz zaproszeniem do częstego odwiedzania biblioteki szkolnej i korzystania z jej zbiorów.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.