• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Przedstawienie "W oczekiwanu na Św. Mikolaja"

28

Przedstawienie "W oczekiwanu na Św. Mikolaja"

Dnia 04.12.2019r. o godzinie 9.25 odbyło się przedstawienie szkolne pt. "W oczekiwanu na Św. Mikolaja". Aktorami byli uczniowie kl. I-VI, którzy zaprezentowali występ między innymi przybyłym gościom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Baczkowie, rodzicom, nauczycielom, przedszkolakom oraz pozostałym uczniom. Tematem przedstawienia była opowieść o trudach długiej wędrówki Mikołaja i jego nieoczekiwanych przygodach w drodze do dzieci. Na koniec wszyscy zatańczyli taniec do piosenki pt. "Nosem buch w biały puch". Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że spektakl dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń.

Organizatorzy: Beata Sprycha, Marta Krasucka, Justyna Chmiel, Agnieszka Paśnikowska oraz Wolontariat szkolny.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.