• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Rajd rowerowy do Woli Okrzejskiej

21

Rajd rowerowy do Woli Okrzejskiej

 

      20 września bieżącego roku uczniowie klasy VA i zaproszeni koledzy z klasy integracyjnej uczestniczyli w rajdzie rowerowym do Woli Okrzejskiej. Głównym celem wyprawy było zwiedzenie muzeum i zapoznanie z sylwetką oraz twórczością Polaka – noblisty H. Sienkiewicza.

 

Barwnie snuta opowieść o życiu i twórczości pisarza sprawiła, że nawet klasowe rozrabiaki słuchały z uwagą. Pogoda dopisywała nam wyjątkowo, więc z przyjemnością piekliśmy kiełbaski przy ognisku.Pod czujnym okiem p. J. Smyk, p. A. Paśnikowskiej i p. W. Orzełowskiej, stosując się do przepisów ruchu drogowego,  pokonując kolejne kilometry wróciliśmy do domu. To była wspaniała promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej połączona z lekcją polskiego


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.