• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka klas IV A i IV B

15

Wycieczka klas IV A i IV B

3 kwietnia 2019r. uczniowie klas IV a i IV b wraz z wychowawcami p. Stanisławem Skorupą i p. Katarzyna Koślacz wzięli udział w wycieczce do Siedlec. W programie był park trampolin „Jumpout” i kino NoveKino. Pierwszym punktem wycieczki był seans filmowy pt. „Corgi-psy królowej” skierowany do młodszego grona odbiorców. Film dał bardzo dużo rozrywki i zachwycał efektami specjalnymi. Młodzież miała okazję przenieść się na chwilę do Zjednoczonego Królestwa i odwiedzić wirtualnie królową Elżbietę II w jej pałacu Buckingham.

Zabawa na trampolinach rozpoczęła się od rozgrzewki z trenerem, który nie tylko przygotował nas do zabawy, ale również przypomniał zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Po rozgrzewce uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in.:  ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych i rozbiegowych do koszy i koszykówki oraz basenów wypełnionych gąbkami i ścianki wspinaczkowej.

Podczas wycieczki uczestnicy dbali o bezpieczeństwo swoje i innych, zachowywali się kulturalnie w miejscach publicznych, integrowali się w swoich zespołach klasowych, poznawali przyjemne i aktywne formy spędzania czasu wolnego.

 

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.