Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

30 listopada 2018r. odbył się uroczysty apel podsumowujący Tydzień Życzliwości w klasach I-III. W ramach działań związanych z Tygodniem Życzliwości wszyscy uczniowie uczyli się piosenek o przyjaźni, wierszy o kulturalnym zachowaniu. Każda klasa udekorowała drzwi wejściowe do swojej pracowni. Ponadto uczniowie codziennie starali się być mili, życzliwi, uśmiechali się do siebie. Obdarowywali się własnoręcznie wykonanymi prezentami. W klasach drogą głosowania wybrano króla i królową życzliwości. Swoją obecnością zaszczycił  wszystkich dyrektor szkoły p. J. Sobiech, który dokonał dekoracji króla i królowej każdej z klas. Uczniowie poszczególnych klas wystąpili z krótką  częścią artystyczną. Na zakończenie nie zabrakło wspólnej zabawy przy muzyce połączonej z dyskoteką andrzejkową.

Nad przebiegiem uroczystości tradycyjnie czuwali uczniowie najstarszej klasy - trzeciej wraz z wychowawczynią

p. J. Blachowicz i p. J. Chmiel. 

Tydzień Życzliwości mógłby trwać przez cały rok. 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com