• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

POKAZY FIZYCZNE NA UMCS W LUBLINIE

6

POKAZY FIZYCZNE NA UMCS W LUBLINIE

Dnia 17 września 2018r. już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazach eksperymentów fizycznych na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Tym razem pokazy dotyczyły następujących działów: „Fizyka zabawek”, „Błękitna planeta”, „Fizyka latania” oraz „Światło i oko”. Zarówno uczniowie, jak również opiekunowie byli bardzo zainteresowani prezentowanymi przez pracowników Instytutu Fizyki UMCS doświadczeniami. 

Troszkę zazdrościmy możliwości wykonywania takich eksperymentów na co dzień, ale też bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w pokazach…..


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.