• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Lublina klas I - III

18

Wycieczka do Lublina klas I - III

We wtorek 21 maja uczniowie klas I-III, którzy przez ostatnie miesiące uczestniczyli w dodatkowych zajęciach rozwijających kompetencje cyfrowe, realizowanych w ramach projektu „Razem odkryjmy świat programowania” Fundacji VCC,  wzięli udział w wycieczce do Lublina. W ramach wyjazdu pod okiem pracowników uczelni zwiedzili Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II i jego piękny dziedziniec.  Następnie udali się do Centrum Nauki i Zabawy IQ, gdzie uczestniczyli w pokazach programowania i sterowania dronami oraz  pogłębiali swoją wiedzę z zakresu robotyki. Wycieczka zakończyła się pobytem w sali zabaw.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.