• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

POWIATOWE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD

3

POWIATOWE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD

Na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Celem turnieju jest popularyzowanie wśród młodzieży znajomości przepisów ruchu drogowego, propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania na drodze. Nad prawidłowością przebiegu imprezy czuwali łukowscy policjanci.

Po przeprowadzeniu testu wiedzy z bezpieczeństwa ruchu drogowego,  pierwszej pomocy i sprawdzeniu umiejętności na rowerowym torze przeszkód w kategorii w  kategorii gimnazjów  najlepsi byli uczniowie z Krynki, drugie miejsce zajęli uczniowie  Zespołu Oświatowego ze Starej Prawdy  uczniowie nasza szkoła zajęła zaś III Miejsce Reprezentanci naszej szkoły to: Bartosz Kazimierski Michał Goławski Mateusz Wieczorek .


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.