• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Realizacja projektu Erasmus +

12

Realizacja projektu Erasmus +

 

W dniach 27.05.2018 - 02.06.2018, w ramach realizacji projektu Erasmus + Lets make a difference by combating xenophobia uczniowie: Rafała Szczygielski, Krystian Gajo, Antonina Adamiak, Julia Walo, Magdalena Kołodziejak, Karolina Gajowa, Aleksandra Siwiec i nauczyciele: dyr. Janusz Sobiech, Małgorzata Matyszek, Barbara Gajownik, Izabela Gromada z Zespołu Szkół w Staninie wzięli udział wraz z partnerami szwedzkimi i rumuńskimi w spotkaniu projektowym zorganizowanym przez szkołę islandzką. Realizacja zadań dotyczących walki z rasizmem i ksenofobią w połączeniu ze zwiedzaniem i poznawaniem kultury oraz zwyczajów mieszkańców Krainy Ognia i Lodu była ciekawym doświadczeniem dla wszystkich partnerów projektu. Uczniowie szczególnie wspominają piękne krajobrazy, smak pianek i tostów podgrzewanych na wulkanie oraz Rib Safari na Oceanie Atlantyckim.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.