• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień mamy w przedszkolu

25

Dzień mamy w przedszkolu

 

W dniu 28 maja w przedszkolu odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Matki. Hasło naszego spotkania „Mamo jesteś dla mnie całym światem". Przygotowania do uroczystości odbywały się na miejscu, gdzie dzieci ćwiczyły śpiewanie piosenek, recytacje wierszyków oraz improwizacje ruchowe. Z niecierpliwością dzieci oczekiwały godziny, na którą miały przybyć zaproszone Mamy. Uczestniczyły w przygotowaniach stołów, rozkładały serwetki i inne dodatki. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez panie z przedszkola. Zadowolone Mamy ze szczerego serca dziękowały za przygotowanie tej jakże miłej i ważnej uroczystości.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.