• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Mikołajki klasowe – I B

3

Mikołajki klasowe – I B

6 grudnia 2017 r. w klasie I b odbyły się klasowe mikołajki przygotowane przez rodziców uczniów. W tym dniu, dniu tak szczególnie ważnym dla wszystkich dzieci przybył Święty Mikołaj z workiem z prezentami. A wszystko zainicjowała przedstawicielka Rady Rodziców - p. M. Kazana. Obecność Mikołaja ucieszyła wszystkich. Rodzice zaplanowali również inne niespodzianki dzieciom w tym dniu. Był słodki poczęstunek i inne łakocie. Ponadto mamy dwóch uczniów – p.K. Sobiech i p.A. Konieczna przygotowały konkurencje , w których dzieci brały udział. Uczniowie ,,zdrowo” rywalizowali, zwycięzcy nagradzani byli brawami. 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.