• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Siedlec klas III GIM

5

Wycieczka do Siedlec klas III GIM

 

22 stycznia uczniowie klas trzecich gimnazjum wybrali się na wycieczkę do Siedlec. Na początku, udaliśmy się na projekcję filmu “Narzeczony na niby” w kinie Novekino. Film był bardzo interesujący i godny polecenia. Wartka akcja i i wspaniała gra aktorska sprawiły, że nie zauważyliśmy, kiedy minęły dwie godziny seansu.

Po zakończonym seansie uczniowie nie mieli jeszcze dość wrażeń i pełni zapału udali się… do wyboru: na basen lub na lodowisko. Pobyt tam okazał się doskonałym sposobem na aktywny wypoczynek, poprawę sprawności fizycznej oraz naładowanie sił pozytywną energią. Bawiliśmy się świetne!. Ostatnim punktem programu był posiłek w restauracji Mc’Donald,s. Pełni wrażeń kinowych, rekreacyjnych i kulinarnych zadowoleni ruszyliśmy w drogę powrotną. Wróciliśmy do domów w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.