• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - PKC

1

Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - PKC

20 stycznia w hali Zespołu Szkół w Staninie odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców pod hasłem „Piłkarska Kadra Czeka”. Organizator, Powiatowe Zrzeszenie LZS, zaprosił najlepsze drużyny z powiatu łukowskiego, reprezentujące szkoły wiejskie. Wśród nich znaleźli się reprezentanci SP Stanin.

Po bardzo wyrównanych i emocjonujących meczach rozstrzygnięcie było bardzo korzystne dla naszych zawodników, którzy rzutem na taśmę a może raczej jedną bramką wyprzedzili kolegów z Tuchowicza i zajęli I miejsce w turnieju. Zwycięstwo oznacza także awans na finały wojewódzkie, które zostaną rozegrana po feriach. GRATULUJEMY.

Wyniki gier naszych reprezentantów:
Stanin – Tuchowicz (1:0)
Stanin – Radoryż Smolany (0:2)
Stanin – Zagoździe (2:0)
Stanin – Huta Dąbrowa (1:0)

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce – SP Stanin
II miejsce – SP Tuchowicz
III miejsce SP Radoryż Smolany

Skład drużyny: Adam Bukowski (br.), Kacper Kuś (br.), Adam Buczek, Bartłomiej Cybul, Kacper Jalowski, Sebastian Osiński, Piotr Sawczuk.

Opiekun drużyny: Jarosław Michalak


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.