W imieniu rodziców Klaudii i całej społeczności Zespołu Szkół w Tuchowiczu prosimy o wsparcie akcji „Stawiamy Klaudię na nogi”

Prosimy o dołączenie się do akcji charytatywnej dla Klaudii Nowak, naszej uczennicy 5 klasy. Prosimy o wsparcie finansowe i przeprowadzenie zbiórki pieniężnej. Zebrane środki prosimy o przekazanie do 5 listopada do ZS w Tuchowiczu.

Informujemy o pikniku, który organizujemy na terenie naszej szkoły 5 listopada od godz 15:00

W programie: pokazy sportowe, licytacje, loteria i koncerty oraz pomiar ciśnienia i cukru.

Wystąpią m.in:

• Wielokrotny Mistrz, sensei Jarosław Malik- instruktor karate
  • Shotokan 4 Dan i Instruktor KEM VO COMBAT 1 Dan.
  • SENSEI PAWEŁ GŁOWACKI 1DAN Prezes i główny trener Łukowskiego Klubu Karate Kyokushin „MAWASHI”.
  • Imprezę zakończy zabawa przy muzyce zespołu MediumPlus.

W imieniu rodziców Klaudii i społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy.
    Wszelkich informacji udzieli Państwu Katarzyna Sujka 608 613 541, ksujka@gmail.com lub dyrekcja szkoły Bożena Stępniewska-Szewczak tel 25 796 13 81