• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Edukacji Narodowej 2017/2018

67

Dzień Edukacji Narodowej 2017/2018

Obchody dnia 14 października to dzień szczególny w naszej szkole. Na 5 i 6 godzinie lekcyjnej uczniowie udali się na uroczystą akademię do hali sportowej, która rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie Pan Dyrektor złożył życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom pracujących na rzecz oświaty. Po wystąpieniu Pana Dyrektora życzenia nauczycielom jak i pracownikom złożyli przedstawiciele Rady Rodziców.

Kolejnym punktem było wręczanie nagród przyznanych przez Dyrektora nauczycielom i pracownikom obsługi.

Po oficjalnej części akademii uczniowie z grupy artystycznej "Mali My" przedstawili ciekawą część artystyczną. Druga część to występ wokalno-instrumentalny zespołu "Jarzębinki" pod kierownictwem Pani Jolanty Skwarek z repertuarem kilku piosenek.

W dniu dzisiejszym odeszły na zasłużoną emeryture dwie Panie : Pani Jadwiga Kępka i Pani Danuta Gajowa, nie obyło się bez wzruszeń, od wszystkich pracowników został wręczony prezent i podziekowania za wielotenią pracę.

Trzecia część uroczystości to spotkanie nauczycieli i pracowników obsługi na stołówce szkolnej przy wspólnej kawie, herbacie i torcie.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.