• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Gminny Konkurs matematyczny w Staninie

14

Gminny Konkurs matematyczny w Staninie

16 maja 2017 roku w Publicznym Gimnazjum w Staninie odbył się IV gminny konkurs matematyczny dla gimnazjalistów, który został objęty patronatem przez Wójta Gminy Stanin. Organizatorkami przedsięwzięcia były panie: Iwona Czerniewicz i Izabela Gromada. W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z gimnazjów ze Stanina, Tuchowicza i Jeleńca.

Poziom zmagań był tak wyrównany, że przyznano trzy pierwsze miejsca ex aequodla drużyn w składzie:

  • Magdalena Bielecka, Weronika Gajowa, Norbert Oziębło (ZS w Staninie)
  • Katarzyna Piotrowska, Mateusz Michalak, Arkadiusz Osiak (ZS w Jeleńcu)
  • Małgorzata Piskorek, Jacek Kopeć, Kacpere Michalski (ZS w Tuchowiczu)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz pasji w pogłębianiu swojej wiedzy matematycznej! Nagrody oraz poczęstunek ufundowane zostały przez Wójta Gminy Stanin. Uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy, a nauczyciele - podziękowania. Konkurs przebiegał w przyjaznej, ciepłej i życzliwej atmosferze.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.