• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Siedlec klas I- II

6

Wycieczka do Siedlec klas I- II

 

W dniu 14 marca 2017r. dobyła się wycieczka kl. I, II A i II B do Siedlec pod kierownictwem p.Hanny Sobiech. Opiekunowie to: p.M.Jastrzębska, p.J.Chmiel i I.Połeć. Pierwszym punktem programu był pobyt w sali zabaw "Maluch". Następnie udaliśmy się do Centrum Kultury i Sztuki gdzie obejrzeliśmy teatrzyk p.t. "Duszek Śmieciuszek".  

Przed spektaklem odbył się konkurs wiedzy o ekologii. Mieliśmy wyjątkowe szczęście, bo spośród całej sali dzieci, z naszej wycieczki troje wylosowano do udziału w konkursie. Oczywiście bezproblemowo udzielali odpowiedzi na zadawane pytania, zdobywając nagrody. Spektakl bardzo się podobał. Na zakonczenie "obowiązkowo" byliśmy w MacDonaldzie.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.