• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka klas III do Lublina

3

Wycieczka klas III do Lublina

 

1 lutego uczniowie klasy IIIa, IIIb i IIIc byli na wycieczce w Lublinie. Opiekunkami były panie: Barbara Mróz, Grażyna Krasucka, Cecylia Barszcz i Teresa Wardak. Przechodząc przez kolejne etapy powstawania masy cukierkowej poznali tajniki oraz etapy procesu powstawania lizaków i cukierków. Każdy z uczniów i każda z pań mogły samodzielnie wykonać kolorową słodycz w postaci cukierka i lizaka. Na zakończenie każdy z obecnych dostał słodki prezencik. Następnym ważnym punktem wycieczki była wizyta w Teatrze Muzycznym, gdzie uczniowie mogli obejrzeć spektakl pt. ,,Kot w butach”. Obsada aktorska i efekty muzyczne były wspaniałe. Z niesamowitymi wrażeniami wszyscy wrócili do swoich domów.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.