• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dyskoteka Andrzejkowa 2016/2017

4

Dyskoteka Andrzejkowa 2016/2017

 

24 listopada 2016r. w Zespole Szkół w Staninie odbyła się zabawa andrzejkowa. Jej organizatorami byli członkowie Szkolnego Klubu PCK oraz Samorząd Uczniowski. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum. Biletem wstępu była czekolada lub inne słodycze, które zostały dołączone do bożonarodzeniowych paczek dla rodaków ze wschodu oraz potrzebujących dzieci z naszej szkoły. Zabawie towarzyszyła wspaniała, energetyzująca muzyka oraz andrzejkowe wróżby przygotowane przez uczennice klasy I gimnazjum. Opiekę podczas zabawy sprawowali: p. Anna Goławska, p. Izabela Gromada, p. Barbara Gajownik, p. Iwona Czerniewicz, p. Elżbieta Wardak, p. Beata Łazuga, p. Jolanta Skwarek, p. Stanisław Skorupa, p. Joanna Smyk, p. Anna Nowak, p. Gomółka


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.