• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Zajęcia w lesie - Erasmus +

2

Zajęcia w lesie - Erasmus +

 

    23.09.2016 r. p. T. Wardak i p. B. Mróz przeprowadziły zajęcia w lesie z uczniami klas III a i III c w ramach projektu Erasmus +. Uczniowie zbierali kolorowe liście, suche trawy, kawałki kory, gałązki. Układali je w ramkach, mocowali za pomocą spinaczy, kleju, dzięki czemu udało im się stworzyć ciekawe, niepowtarzalne obrazy. Gotowe prace przymocowali z pomocą pań do sznurka rozpiętego między drzewami. Tak powstała leśna galeria.

Uczniowie szukali również ciekawych miejsc, następnie przykładali do nich puste ramki do obrazów i podziwiali piękno natury. Z darów natury, tj. kasztanów, żołędzi, szyszek, liści, gałązek, kamyków układali na trawie różne wzory. Wsłuchiwali się w odgłosy leśne, oglądali zwierzęta. Przez lupę oglądali mech, liście, szyszki, korę. Do szkoły ,,przynieśli” wiele obrazów, które na długo zachowają w pamięci.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.