• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Biwak klas III

3

Biwak klas III

 

18 i 19.11.2016 r. uczniowie klas III a, III b i III c wraz z wychowawczyniami: p. T. Wardak, p. G. Krasuską, p. B. Mróz oraz p. A. Paśnikowską, p. A. Cieślak, p. J. Chromińską i p. M. Mućka aktywnie spędzali swój wolny czas na biwaku integracyjnym w Szkole Podstawowej w Staninie. Uczniowie zaczęli od meczu piłki nożnej.

Mieli również możliwość wykazania swoich umiejętności grając w ,,Dwa ognie” z wychowawczyniami. Miłośnicy ping – ponga wytrwale rywalizowali i doskonalili swoje umiejętności. Pokazali swoje możliwości wokalne. Chętnie włączali się do zabaw muzyczno – ruchowych. Rodzice przygotowali swoim pociechom niespodziankę – poczęstunek. Mieli swój udział również w przygotowaniu ogniska. Zmęczeni, ale zadowoleni, z nowymi przyjaźniami i doświadczeniami wrócili do swoich domów.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.