• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Staninie

1

Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Staninie

 

    W dniu 13 października w Zespole Szkół w Staninie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli: dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy ze wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy oraz Wójt Gminy Stanin Pan Krzysztof Kazana, Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Staninie Pan Piotr Michalak. Pan Wójt złożył wszystkim pracownikom oświaty okolicznościowe życzenia i wręczył przybyłym na uroczystość kwiaty.

Zasłużeni dyrektorzy i nauczyciele otrzymali nagrody Wójta. Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Staninie pod przewodnictwem Pani Jolanty Skwarek, Pani Izabelii Gromady i Pani Barbary Gajownik. Spotkanie zakończono wspólnym obiadem.

 

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.