• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

DZIEŃ CHŁOPAKA W GIMNAZJUM

10

DZIEŃ CHŁOPAKA W GIMNAZJUM

 

    W tym roku uczennice klas III gimnazjum przygotowały nietypowy prezent dla swoich kolegów z okazji Dnia Chłopaka. W trakcie biwaku szkolnego, odbywającego się w dniach 7-8.10.2016, przygotowały wraz z trzema babciami: Zofią Czubek, Lucyną Piszcz oraz Zofią Skwarek tradycyjną kolację. Na stole królowały pierogi z jagodami i bitą śmietaną, pierogi z grzybami okraszone tłuszczem ze skwarkami oraz pierogi ruskie. Goście mogli również spróbować tradycyjnych przekąsek w postaci chleba ze smalcem i cebulą przygotowaną w tradycyjny sposób z solą i octem a smakosze słodkości doceniali smak domowych powideł z wiśni i śliwek.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.