• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

1

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM MISTRZ RECYKLINGU MAKS PORZĄDKUJE ODPADY


Celem konkursu II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady jest edukacja ekologiczna dzieci klas 3-6 szkół podstawowych na temat selektywnej zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W terminie regulaminowym tj. do 30.04.2016 roku prace konkursowe nadesłały 92 eko-zespoły z 69 szkół podstawowych z 8 województw. Jury zdecydowało o przyznaniu trzech miejsc głównych i dziesięciu wyróżnień i nagród rzeczowych. Klasy IV pod kierunkiem pań Anny Nowak i Joanny Koniecznej otrzymały wyróżnienie za piękną pracę warsztatową w formie „burzy mózgów” udokumentowaną w filmie pt: „Gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny?” oraz za puste pudło w technice recyklArtu, bo zniknęły z niego wszystkie odpady - ponieważ, jak wyjaśniają twórcy, zostały już poddane recyklingowi.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.