• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

1

GMINNY  KONKURS  ORTOGRAFICZNY

 

24 maja 2016 r. w Zespole Szkół w Tuchowiczu odbył się XIV Gminny Konkurs Ortograficzny ,,Z ortografią za pan brat” dla klas II-III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich, którzy zwyciężyli w eliminacjach szkolnych. Tekst dyktanda nie sprawił większych problemów uczniom naszej szkoły.Na szczególne wyróżnienie zasługują dwie uczennice klasy III b, które poradziły sobie doskonale. Najlepszą w tym konkursie okazała się Oliwia Nowak i zajęła I miejsce.Weronika Gajowa zajęła II miejsce /wspólnie z dwiema uczennicami z innych szkół/. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.