• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

III gminny konkurs matematyczny

23

III gminny konkurs matematyczny

 

    30 maja 2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Staninie odbył się III gminny konkurs matematyczny. Organizatorkami przedsięwzięcia były panie: p. Iwona Czerniewicz, p. Izabela Gromada i p. Elżbieta Wardak. W konkursie wzięły udział po dwie trzyosobowe drużyny z gimnazjów ze Stanina, Tuchowicza i Zagoździa. Drużyny zmagały się z czterema zadaniami otwartymi i pięcioma tzw. zadaniami „krótkiej odpowiedzi”.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali na wyniki, które na bieżąco były prezentowane przez komisję. Ostateczne wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce zdobyły uczennice z Publicznego Gimnazjum w Staninie:
Magdalena Bielecka, Agata Król i Paulina Piszcz

 

II miejsce ex aequo zespół z Publicznego Gimnazjum w Staninie: Klaudia Konieczna, Paulina Wójcikowska i Paweł Osiński oraz Publicznego Gimnazjum w Tuchowiczu: Magdalena Bareja, Patryk Izdebski i Marcin Michalak

III miejsce uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Zagoździu: Patrycja Cizio, Iwona Sulima i Klaudia Krycka

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje za uzyskanie wysokich wyników i podziękowania za udział! Nagrody oraz poczęstunek ufundowane zostały przez Wójta Gminy Stanin, który w tym roku objął patronatem ten konkurs. Uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy, a nauczyciele – podziękowania.Konkurs przebiegał w przyjaznej, ciepłej i życzliwej atmosferze. Zakończył się pamiątkowymi zdjęciami. Uśmiechnięci, zadowoleni i pełni nowych doświadczeń uczniowie wraz z opiekunami wrócili do swoich szkół.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.